Операція у день народження

Він міг не з'явитися на світ. На четвертому місяці вагітності лікарка сказала мамі: “несумісна із життям вада, вагітність треба перервати”. Хоча такі, як Богданчик Мельник дітки, давно уже виживають. Головне - потрапити в надійні руки. 

Богданчик - дуже омріяний синочок у родині Олени та Павла. Вони вже мають донечку і дуже хотілаи для неї братика. От тільки однієї миті, коли потрапили до тогоієї лікаря ки у Мелітополі, земля пішла з-під ніг. 

“Ні, вони на це не погодяться!”, - одразу вирішила пара. На щастя, телефоном одразу їх заспокоїла гінекологиня Олени. Сказала, що у Києві таким, як її синочок, дають шанс. Потім це підтвердили і в ІПАГові - єдиному місці в Україні, де народжуються дітки із гастрошизисом. 

Гастрошизис – одна із найскладніших вад, з якими народжуються немовлята. Це вроджений дефект передньої черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишківники, а іноді і інші органи. 

Із кишківником назовні - таким народився Богданчик. Одразу з пологового залу дитя забрали в операційну, де хірурги юверліно залатила дірочку у діафрагмі, правильно розмістивши перед тим кишківник. Далі почалася боротьба за життя. 

Реанімація, три доби Богданчик не дихав самостійно, за нього це робив апарат штучної вентиляції. Медикаментозне харчування. 

Та, на щастя, з кожним днем наш хлопчик набирався сил. І якщо спершу він їв усього по 5 грамів суміші на добу, на мить, коли його переводили із реанімації у палату, випивав уже по 30 грамів!

Зрештою, в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології наш Богданчик пробув 33 дні и абсолютно здоровий поїхав додому!

Медикаментами та виробами медичного призначення у реанімації та під час операції Богданчику вдалося допомогти у межах #charity_chain, спільного проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly

Його родина дуже вдячна за допомогу. І, якщо одразу вони не хотіла розподівати про хворобу синочка, нині попросили сказати усім, хто зіштовхнеться з подібними випробуваннями: “не опускайте рук”!

Якщо ви теж бажаєте допомогти котромусь із наших підопічних, це легко зробити, надіславши СМС за словом “ЖИВИ” на номер 88 000, або просто зараз натиснувши: “Допомогти”!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте разом творити добро!