Його сердечко буде битися!

Ми не знаємо, що  трапилося у житті цього білявого хлопчика, але точно розуміємо: дитя настраждалося.

7-річний Микита Животовський - прийомний син. У дитинстві його та ще двох братиків взяла до себе інша родина. І коли дітей максимально намагалися оточити любов'ю, з'ясувалося: Микитка дуже хворий.

На одному з оглядів лікар почув шуми в серці. Далі - огляд кардіолога, термінове направлення в Київ до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова і, як грім серед ясного неба, діагноз: вроджений двостулковий аортальний клапан

Що це таке?

Аортальний клапан – утвір між серцем та аортою – основною артерією, яка відходить від серця та доставляє збагачену киснем кров до тіла. У нормі аортальний клапан має три маленькі стулки, які широко відкриваються й міцно закриваються, що дозволяє крові текти від серця до аорти й не повертатися назад до серця.

При двостулковому аортальному клапані є лише дві стулки. Через цю деформацію клапан працює недосконало, перевантажуючи серце. Цей діагноз - це операція. Рано чи пізно.

На щастя, Микитці операцію призначили не одразу. Лікарі вирішили, що йому ще треба підрости. Організм мав ресурс.

Відтак, з двох років прийомна мама Ольга возила сина на планові огляди. Аж поки йому не виповнилося сім. Тоді і призначили хірургічне втручання.

Це була складна операція. У саме серце Микитки лікарі поставили штучний клапан.

На щастя, усе пройшло за планом. Хлопчик швидко відновився і нині він уже вдома з братиками і люблячими прийомними батьками.

Опікунка Микитки Ольга Федоряка від щирого серця дякує «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» - проєкту, завдяки якому її дитина отримала допомогу.

Якщо і Ви хочете долучитись до порятунку дитячих сердечок, тисніть “Допомогти”!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте разом творити добро!