Шанс для Тимурчика

Він встиг хіба закричати. Вперше в житті. А потім його майбутнє повисло на волосині… 

Тимурчик Метельський народився дуже хворим - його кишківник був не всередині у животику, а на ньому. Ще донедавна такі, як вінигн - не виживали.

Гастрошизис – одна із найскладніших вад, з якими народжуються немовлята. Це вроджений дефект передньої черевної стінки, при якому через розщелину з черевної порожнини випадають петлі кишківники, а іноді і інші органи. 

Цей діагноз Тимурчику ставлять, коли він іще перебуває в животику. Майбутню маму Юлю спершу направляють на обстеження в Кривий Ріг - родина з Олександрії на Кіровоградщині - а потім у Київ, в ІПАГ. Інститут педіатрії, акушерства та гінекології -  єдине місце в Україні, де рятують немовлят із такими вадами. 

І якщо іще кілька років тому Тимурчику б навіть там не дали шансу, нині лікарі сказали: він буде жити. Однак, лише у разі успіху складної операції.

37 тиждень вагітності. Майбутні батьки Юля і Ян обіймаються, у голові єдина думка: “все має бути добре”. Далі Ян лишається чекати, а Юля іде на кесарів  розтин. За годину вона народить свого синочка, але не зможе його обійняти. 

Наступної миті після появи на світ, лікарі із Тимурчиком на руках помчать в операційну. 

Сорок хвилин вони будуть повертати на місце кишківник  і закривати дірочку у діафрагмі. Це хірургічне втручання, де потрібна ювелірна точність. Найменший неправильний рух може вартувати немовляті життя…

На щастя, все минає успішно. Хірурги повідомляють щасливу звістку татові, який не знаходив собі місця під операційною, а потім, коли вона відійшла від наркозу, і мамі. Вони нарешті видихають з полегшенням, але розуміють: розслаблятися зарано. Попереду реанімація і період відновлення. 

Два тижні тижні Ттимурчик провів у відділенні інтенсивної терапії, де отримував усе необхідне медикаментозне лікування, щоб окріпнути. Коли ранки зажили, його, Життю малюка більше нічого не загрожує. 

Медикаментами та виробами медичного призначення у реанімації та під час операції Тимурчику вдалося допомогти у межах #charity_chain, спільного проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly

Дякуємо вам, наші помічники, за ваші добрі серця!

Якщо ви теж бажаєте допомогти котромусь із наших підопічних, це легко зробити, надіславши СМС за словом “ЖИВИ” на номер 88 000, або просто зараз натиснувши: “Допомогти”!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

 

Давайте разом творити добро!