Наша Ксюша бореться за життя

Любі наші помічники, ви вже знаєте цю дівчинку, бо завдяки вам вона живе.

Це наша Ксенія Москаленко – крихітка, яка народилася із надскладною вадою. Щоб жити, дівчинці треба лагодити сердечко. Це цілих три хірургічних втручання, два з яких – уже позаду.  

Така бажана донечка. Її появи тато з мамою чекали понад усе. Та щойно їх Ксюша народилася – зойкнули від жаху. У грудях крихітки лікарі побачили не здорове сердечко, а клубок із вад - Тетраду Фалло.  

За Тетради Фалло у малесенькому серденькові проявляються одразу чотири вади: клапан легеневої артерії звужений, аорта зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років.

На щастя, ваду у сердечку Ксенії лікарям вдається вчасно розгледіти і перший етап операції їй виконують одразу після народження.

Маля їде додому, аби трішки підрости і набирається сил перед наступною операцією. Вдруге її призначають, коли Ксюші виповнюється вісім місяців. Цього разу це уже була «операція Гленна».

Під час неї кардіохірурги сформували додаткове з’єднання між верхньою порожнистою веною та правою легеневою артерією. Це дозволило пустити частину легеневої крові в обхід дефекту, що лишився, і розвантажити серце.

На щастя, усе минуло добре. Після чотирьох діб у реанімації, дівчинку перевели у звичайну палату, а потім – виписали.

Тепер наша Ксюша зможе так жити до 13-14 років. Тоді на неї чекатиме завершальна операція.

Батьки Ксюші від щирого серця дякують дякують проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому дитинка була забезпечена усім необхідним на операції та в реанімації.

Якщо ви теж бажаєте допомогти котромусь із наших підопічних, це легко зробити, надіславши СМС за словом “ЖИВИ” на номер 88 000, або просто зараз натиснувши: “Допомогти”. 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

 

Давайте разом творити добро!