Дві операції на животику Самуїла

​На 17 тижні вагітності Ліза вже знала про проблему свого сина. Лікарі радили робити аборт, але також пояснили, що надія завжди є. Сину потрібна буде операція, яка можливо допоможе, а може і ні. Попри загрозу життя матері, вона все ж наважується народжувати і докладати всіх зусиль, аби Самуїл вижив.

Діагноз хлопчика – гастрошизис. Його внутрішні органи розвиваються назовні животика. Звісно це дуже складна патологія, але нині існують операції, які дозволяють повернути кишківник на його місце.

Далі слідує період реабілітації, але шанси на одужання є. Після цього здоров’ю дитини нічого не загрожує.

Вагітність Єлизавети проходила добре. Вона наглядалась в містечку Первомайськ, Миколаївської області. Лікарі підмічають, що дитя розвивається нормально і шансів на щасливе життя у нього стає більше. Ближче до терміну пологів жінку переводять в лікарню Миколаєва, де лікарі детально вивчають проблему Самуїла та способи йому допомогти. Розуміючи всю складність ситуації, Лізу перенаправляють в Інститут педіатрії, акушерства та гінекології м. Києва.

Мати приїхала на місце призначення на 37 тижні. За кілька днів потому їй роблять кесарів розтин, а довгоочікуваного сина забирають до реанімації.

Лікарі оглянули дитину і одразу ж переводять до операційної. Перша операція в житті Самуїла тривала три години. Лікарі перемістили кишківник дитини всередину, але з першого разу вдалося сховати не всі органи. Їх поміщають у спеціальний мішечок Шустера і готуються до другої операції, коли  трохи загоїться і спухне животик.

10 днів хлопчик лежав в реанімації в очікуванні другої операції. На щастя, він почувався добре та ніяких ускладнень не з’явилося. Тож на десятий день після народження у хлопчика відбулася наступна операція. Вона теж недовго тривала і нарешті всі органи були на своїх місцях.

Самуїл мужньо витримав операцію. Зараз він уже вдома. Матуся розповідає, що син почав набирати вагу, чому вона дуже щаслива. Хлопчик був забезпечений необхідними медикаментами та виробами медичної допомоги завдяки спільному проєкту «Твоя опора» та бренду Guzema Fine Jewellery. Ми раді, що є люди, які прагнуть допомагати. Ці невинні дітки повинні мати шанс на щасливе майбутнє.

Якщо ви теж бажаєте подарувати котромусь малюку шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.