Народжуватись Марійка повинна в ІПАГові

«У вашої дитини лівобічна діафрагмальна грижа» - почула Олександра, коли прийшла на чергове УЗД на 33 тижні вагітності.

Прогнози лікарів були дуже й дуже несприятливими. Будучи більш конкретними, жінці сповістили, що її донечці Марії потрібна буде операція, дуже термінова, можливо в перші секунди її життя. Однак, в лікарні їх рідного міста Вінниця вони не готові ще до такої складності операцій на дітках. Все, що вони можуть зробити – це порадити якнайшвидше їхати в Інститут педіатрії, акушерства та гінекології м. Києва.

На жаль вроджена діафрагмальна грижа – діагноз, котрий має дуже високу летальність, навіть при наявності належної хірургічної техніки та інтенсивної терапії. 

Дефект діафрагми з переміщенням органів черевної порожнини в грудну, що при цьому характеризується такими розладами як легенева гіпертензія та гіпоплазія. Їхати чи ні мати не сумнівалась ані на секунду. Легені Марійки можуть просто не спрацювати при народженні і маля задихнеться не встигнувши з’явитись на світ.

На 38му тижні була спланована операція в Києві. Жінці роблять кесарів розтин і одразу ж після дитину кладуть до реанімації. Попри те, що маля змогло самостійно дихати, таки знадобилась вентиляція легень, щоб попередити будь-які непередбачуваності.

Через два дні лікарі змогли прооперувати маля. Все це тривало близько трьох годин, дівчинці зробили розріз черева і прибрали грижу. Потрібно було ще 4 тижні на реабілітацію і нарешті Марійка вдома. За прогнозами лікарів у неї все буде гаразд. Перша консультація назначена на травень.

Мама Марії дуже вдячна проєкту Charity Chain – спільному проєкту фонду «Твоя опора» та бренду Guzema Fine Jewellery. Олександра знайшла сили боротись, як і знайшлась підтримка у цей нелегкий та скрутний момент. Раді, що за життя цих діток є кому поборотись – як батькам, так і лікарям, і всім небайдужим благодійникам.

Якщо ви теж бажаєте подарувати котромусь малюку шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.