Врятувати сердечко маленької Карини

Критично маленька вага і смертельна вада серця. Такою народжується крихітка на ім’я Каріна. 

Щоб вижити, їй потрібна операція на серці, але зробити її одразу лікарі не могли: слабкий організм не витримав  складного хірургічного втручання.

Реанімація Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова. Біля ліжечка – численні монітори життєзабезпечення і яруси крапельниць, у ньому – малесенька дівчинка. Вона народилася передчасно із вагою 1 600 грамів. Синій колір тільця одразу видав смертельну ваду – тотальний аномальний дренаж легеневих вен.

Кров у організмі Карусі циркулювала неправильно. Усі чотири вени із обох легень у неї з’єднані в одну. І вони не ведуть до лівого передсердя, як це має бути, а змішуються із венозною кров’ю. Від того організм не отримує кисню і страждають внутрішні органи.

Щойно лікарі розуміють – дівча критичне – реанімобілем з Одеси її терміново везуть у Київ. Тут Карусю під’єднують до апарату штучної вентиляції легень, який три тижні дихає замість неї. Їжа весь цей час теж потрапляє через зонд, бо немовля не має сил навіть пити суміш.

Лікарі були одностайні – потрібна операція, однак пацієнтка за маленька, вона її просто не переживе. Спершу треба окріпнути і набрати вагу.

Через майже два місяці, коли маленька набрала вагу хірурги ювелірно проводять операційне втручання. Після операції дівча в реанімації Інституту перебувала місяць.

І вже на початку березня її перевели до Обласної Одеської лікарні в кардіологічне відділення де лікарі продовжували спостерігати за станом дитини та допомагати набратися сил.

Зараз Каріна почувається себе добре і ми та лікарі віримо, що більше операцій не знадобиться. Що організм справиться і дасть сили боротися далі.

Каруся не мала шансу на життя без допомоги людей, які не полишили її на одинці з недугою.

Від всіх лікарів, від дівчинки та від фонду Твоя опора хочемо від щирого серця подякувати компанії WOG та її співробітникам за допомогу у придбані медикаментів, виробів медичного призначення, засобам догляду та спеціального харчування. Все це було застосовано, щоб малеча вижила і мала шанс на здорове майбутнє.