Благодійні результати за травень

Останній місяць весни був насиченим та результативним, адже ми активно працювали аби допомогти тим, хто цього потребував.

І зараз ми вриваємося у літо із фантастичними результатами, з якими ми з радістю діломося.

Отже, у травні 2021 року фондом було реалізовано  311 433,73 грн.

Найбільшу частину коштів було спрямовано на підтримку медичних закладів і витрачено 300 007,85 грн.

Зокрема, в Національний інститут  серцево-судинної хірургії  імені М.М.Амосова було придбано медикаменти та вироби медичного призначення на суму 244 578,94 грн.

Такі як,  «Кустодіол», «Октаплекс», «Алпростан», антибіотики широкого спектру, вироби медичного призначення: дренжі, катетари, лезо, пов’язки та багато іншого . Все це зостосовується для лікування маленьких пацієнтів з вадами серця під час операції та в післяопераційний період в реанімації.


 

Також було придбано медикаменти в Інститут педіатрії, акушерства та гінекології на суму
52 602,83 грн.
Це стало можливим завдяки Поперешнюк Аліні та іншим небайдужим донорам, за що ми дуже вдячні!

В рамках проєкту  «SMS-благодійність» в «Київську міську клінічну лікарню №4» було закуплено фільтри для апаратів ШВЛ на суму  2826,08 грн.

Дякуючи нашій добрій помічниці Аліні Поперешнюк в Прилуцький дитячий будинок дитини «Надія»  було придбано підгузки на суму 11 425,88 грн.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до добрих справ, адже разом завжди легше творити добро!

Ми нагадуємо, що ви можете підтримайти нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.


Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".


Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн. один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.