Допомога від компанії БАЙЄР

Часто маленькі селища, які знаходяться далеко від обласних центрів, не мають елементарного обладнання та умов для прийому пацієнтів.

Від цього страждають лікарі та мешканці села. Для тамтешніх жителів приїзд у місто на обстеження та лікування - це реальна розкіш, оскільки коштів ледь  вистачає на життя.

Саме в селищі Ставище, що на Житомирщині, лікарі вже довгий час не могли якісно надавати медичну допомогу через відсутність належних умов та обладнання.

 

Дуже важливо, коли бізнес не стоїть осторонь соціальних проблем і активно долучається там, де є реально гостра потреба. Одна із таких компаній, що являється соціально-відповідальною – це ТОВ «БАЙЄР

Завдяки ТОВ "БАЙЄР"  у березні  нам вдалося закупити для фельдшерського кабінету, що знаходиться в селі Ставище, необхідні стаціонарні меблі та меблі медичного обладнання.

 

Зокрема, фельдшерський кабінет був оснащений: кушеткою, медичним ліжком з матрасом, ростоміром, пеленальним столиком з матрасом, столиком для інструментів, штативом для довготривалих вливань медикаментів, шафою для медикаментів, ширмою, столом для фельдшера, стільцями у кількості 6 штук та шафою для одягу.

Тепер лікарі мають все необхідне аби оперативно, якісно та у відповідних умовах приймати жителів селища. Більше того, даний фельдшерський кабінет підпорядкований Попільнянському центру первинної медико-санітарної допомоги.

А це значить, що даний заклад надає медичну допомогу всьому Попільнянському району Житомирської області. Тобто нині жителі отримують допомогу у себе за місцем проживання без потреби виїзду в інші міста,  а головне в комфортних умовах.
 
 Лікарі, мешканці села та ми, щиро дякуємо компанії ТОВ «БАЙЄР» за соціальну відповідальність та прояв людяності та щирості до проблем населення України.