Благодійні результати за квітень

Ми продовжуємо плідно працювати і допомагати тим, хто цього критично потребує. В центрі нашої уваги – тяжкохворі діти та ключові медичні заклади України.

У квітні фондом було реалізовано 1 181 912,66 грн.


Цього разу більшу частину допомоги отримали лікарні і докладніше ми розкажемо, які саме.

1 101 535,66 грн. саме на таку фантастичну суму отримали допомогу медичні заклади в Україні.

Національний Інститут  серцево-судинної хірургії імені М.Амосова  отримав допомогу на суму 61310,00 грн. Зокрема, було  придбано вкрай важливий та дороговартісний антибіотик у кількості 10 флаконів  та клапан для нашої підопічної 16-річної Дем’яненко Дарії . Це стало можливим завдяки нашій добрій помічниці Поперешнюк Аліні, яка допомогла його придбати.  

Інститут педіатрії, акушерства та гінекології отримав допомогу на суму 48588,54 грн. у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення, що застосовуються під час перебування малят у реанімації Інституту. 
Тут проходять лікування діти зі всіх регіонів України і найважчі категорії хворих. Насамперед, це ті хворі, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання і інститут виконує роль останньої інстанції, куди з надією на одужання поступають майбутні мами та хворі дітки. Більшість вроджених вад можуть оперувати тільки в ІПАГ по причині наявності унікального досвіду та фахівців.

Завдяки спільному проекту з Монобанк, де благодійники перераховують внески через додаток, тяжкохворі дітки оперативно отримують якісне лікування.


Дякуючи нашому партнеру компанії «Альянс Енерго Трейд» допомогу отримали 2 медичних заклади і про них мова буде йти далі.


Київська міська клінічна лікарня №17 отримала допомогу у вигляді виробів медичного призначення на суму 51056,41 грн., що застосовуються під час лікування хворих на covid-19.

Київський міський пологовий будинок №3 отримав допомогу на суму 172356,41 грн. у вигляді 5-ти концентраторів кисню та виробів медичного призначення для хворих на covid-19.

Київська міська клінічна лікарня №4 отримала допомогу у вигляді високоякісного апарату ШВЛ у кількості 1-компекту  для хворих на covid-19. З березня 2020 року лікарня працює у стані надзвичайної ситуації, адже кожного дня поступає велика кількість хворих.


Завдяки ПАТ "Креді Агріколь Банку" вдалося придбати комп’ютерну техніку  для КНП "Запорізького обласного центру реабілітації дітей з інвалідністю", на суму 48377,00 грн.,  а саме:

- принтери багатофункціональні для друку формату А4 - 3 шт;
- принтер багатофункціональний для друку формату А3 - 1 шт;
- ноутбук - 1 шт;
- клавіатури та мишки - 3 комплекти.


На привеликий  жаль, у закладі техніка застаріла та уже відпрацювала свій ресурс, а враховуючи велику кількість дітей та їх потреби, що проходять реабілітацію, персонал не має належних умов, щоб якісно забезпечити всіх послугами, тому надана допомога створить належні умови для викладачів та учнів.

Ми продовжуємо підтримувати наших підпопічних діток в рамках проекту «Адресна допомога».


Допомогу отримали дві дічинки: Саранді Антоніна та Данильчук Марія. Загальну сума допомоги склала 32000,00 грн.

Ми щиро дякуємо всім небайдужим, хто долучився до допомоги! Завдяки нашій з вами взаємодії ми  оперативно та ефективно надаємо допомогу тяжкохворим дітям!

Ми нагадуємо, що ви можете підтримайти нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.


Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".


Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн. один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Творимо добро разом!