Кожен рік вона лягає під ніж

Що значить страждати і боротися за життя, знає ця тендітна білява крихітці Євочка Кутинська.

Вона народилася з двома надважкими вадами в серці і, щоб мати змогу дихати і обіймати маму, мужньо перенесла уже три операції на ньому. Та чи змогла перемогти хворобу?

Атрезія легеневої артерії з дефектом міжшлуночкової перетинки - це так звучать її діагноз. У сердечку Єви відсутній зв'язок між правим шлуночком і легеневою артерією. Це критична вада. Перший рік, якщо не оперувати, гине 40% діток.

У Єви, яка, як впевнена була мама, здорова, проблеми із серцем діагностують у три місяці. На той час їй важко дихати, вона синіє і дуже втомлюється. Педіатр тоді чує шуми в серці, проблему показує і УЗД. Із Тернополя дівчинку відправляють у Львів, а звідти в Київ, у Національний інститут серцево-судинної кардіохірургії ім.М.М.Амосова.

Термінова операція! Лікарі налаштовані рішуче - зволікати не можна. Єву одразу везуть в операційну, де їй роблять анастомоз, або, іншими словами, штучне сполучення судин. За декілька тижнів дівчинка повертається додому, але мама знає: ця операція - далеко не єдина.

Коли Єві виповнюється 1,3 рочки, крихітна знову лягає під скальпель. Ще один анастомоз. А далі,  за півтора роки, третя, цього разу - радикальна операція. У сердечко дівчинці встановлюють кондуїт - це такий судинний протез.

І цю, надважку операцію, наша сильна дівчинка переносить мужньо! Навіть у реанімації вона не плаче, а терпляче чекає, коли набереться сил і повернеться до мами. На щастя, процес відновлення проходить максимально швидко.

Мама Єви Марія від всього свого люблячого серця дякує проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому її дитина отримала допомогу у вигляді витратних матеріалів під час останньої операції та медикаментів у реанімації.

Її дівчинка отримала ще десять років життя. У 13 років, на неї чекатиме остання, завершальна операція. Але це буде потім. Зараз - повернення додому і звичайне дитинство!

Дякуємо нашим благодійникам за допомогу!

Якщо і Ви хочете долучитись до порятунку дитячих сердечок, тисніть “Допомогти”.

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте разом творити добро!