Святіку, одужуй!

Мама ніжна називає його Святіком і щодня молиться за те, щоб її найрідніший у світі синочок одужав.

Нашому Святославу Скрибченку 4 місяці і в його грудях - сердечко із вадою. Її виявляють на другий день його життя, ще в пологовому. Діагноз звучить, як - повний дефект міжшлуночкової перетинки.

Це найбільш поширена вроджена вада серця: трапляється у трьох із тисячі новонароджених. За неї між правими і лівими відділами серця є дірочка, порушується кровообіг. Єдиний вихід врятувати таку дитину – операція. І виконують її у три етапи.

Про це мама Святіка Інна дізнається, коли майже на третьому місяці життя маляти нарешті потрапляє в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Там безапеляційно заявляють - перший етап хірургічного втручання потрібно виконати терміново! Дитя везуть в операційну.

Дві години кардіохірурги ювелірно поліпшують роботу сердечка, звужуючи легеневу артерію. Усе минає добре і після 12 діб в реанімації Святіка переводять у звичайну палату.

Усіма витратними матеріалами на операції і медикаментами у реанімації хлопчик був забезпечений завдяки #charity_chain, спільному проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain.

Найближчі місяці Святік перебуватиме під ретельним наглядом лікарів, адже ця операція була лише першою із трьох.

Однак, сподіваємося, що він мужньо перенесе і наступні та зможе повністю одужати!

Звісно, з нашою допомогою!

Якщо ви хочете фінансово підтримати наших підопічних, тисніть “Допомогти”!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте разом творити добро!