Їй потрібне здорове серце!

Вона народилася із хворим серцем, у дитинстві перенесла надважку операцію, але все життя розуміла - доведеться лягати під скальпель удруге!

Це історія боротьби за життя нашої Дар'ї Демяненко. Зараз дівчинці - 15 років.

Дар'ї було сім місяців, коли мама Світлана понесла її до педіатра. Жінка помітила: донечка час від часу починає задихатися і синіти. Лікарка звернула увагу ще й на сині кінчики пальців. Проблеми із серцем - таким було її заключення. Так маленька Дар'я потрапила в Київ, до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова.

Тетрада Фалло - такий діагноз після обстеження встановлюють уже столичні кардіологи. Це вроджена вада за якої у маленькому серденькові проявляються одразу чотири проблеми: клапан легеневої артерії звужений, аорта зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років.  

Щоб вижила Дар'я, у вісім місяців її оперують. Це радикальна корекція, яка триває СІМ годин! Усе минає успішно, маля виписують і вони з мамою повертаються до свого звичного життя.

Дівчинка росте, йде в школу, правда, паралельно отримує іще один діагноз - астма. Потрапляє під нагляд іще одних лікарів, бо кардіологи пильнують її весь час. УЗД серця, аналізи, навіть радикальна корекція, на жаль, не змогла повністю усунути ваду. І мама і донька все час розуміли - на дитину чекає іще одна складна операція.

Червень 2020 року - Дар'я проходить МРТ серця, березень 2021 року - КТ серця. За результатами останнього лікарі наполягають: оперувати треба вже!

Днями 15-річній Дар'ї встановили біологічний клапан в серце. Поки стан дівчинки іще важкий, але і її мама, лікарі і ми сподіваємося, що вона впорається! Адже наша Дар'я - справжня борчиня!

До речі, клапан у серце дівчинці встановили завдяки допомозі великого друга нашого благодійного фонду - Аліни Поперешнюк! Дякуємо за її допомогу!

Якщо і Ви хочете долучитись до порятунку дитячих сердець, тисніть “Допомогти”.

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте разом творити добро!