Здорове сердечко для Дар’ї

 

Вона би мала, як і усі малята, насолоджуватися дитинством, але її дитинство - це крапельниці, ліки і операційні. Рябушенко Дар’я народилася із надскладною вадою серця - стенозом легеневої артерії.

Це звуження між правим шлуночком і легеневою артерією, яка несе кров в легені. Хвороба змушує правий шлуночок працювати в режимі надзусиль, щоб притиснути кров через звуження в легені.

Поступово правий шлуночок втомлюється працювати в такому режимі, його стінки розтягуються, розвивається серцева недостатність та зрештою порушується ритм серця. Вада ускладнюється ще й частим розвитком бронхо-легеневих захворювань.

Проблеми із серцем лікарі запідозрили у Дашеньки, коли їй був усього тиждень. Тоді педіатр зачув шуми в серці. Із Балти на Одещині дівчинку направили до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, куди Дашеньку привезли в рік.

Детальне обстеження, аналізи і кардіологів - невідкладне хірургічне втручання. Дашу одразу везуть в операційну, де їй роблять анастомоз, або, іншими словами, штучне сполучення судин. За декілька тижнів дівчинка повертається додому, але мама знає: ця операція - не остання.

Майже рік дівчинка перебуває під пильним наглядом лікарів. Аж доки ті кажуть: треба оперувати вдруге і цього разу операція буде радикальною.

Довгих 11 годин у сердечко крихітки встановлюють кондуїт - це такий судинний протез. Після такої операції ще тиждень дівчинка лежить в реанімації, де набирається сил. Потім Дар’ю виписують.

Мама Валентина від щирого серця дякує проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому її дитина отримала допомогу у вигляді витратних матеріалів на операції і медикаментів в реанімації.

Зараз нарешті життю Дашеньки нічого не загрожує. І хоча згодом кондуїт доведеться міняти, кілька років дівчинка зможе насолоджуватися дитинством.

Якщо бажаєте подарувати ще котрійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.