Недорозвинуте серце Андрійка

Любов з нетерпінням чекала появи сина на світ.

Андрійко народився дужим хлопчиком і ніяких проблем не було. Сім’я продовжила регулярно обстежуватись у лікаря. Завдяки цьому вдалось вже на другому місяці знайти вагомий дефект на серці у малого.

Сімейний лікар занепокоївся станом Андрія. Якнайшвидше він відправляє маму з дитиною на обстеження до Києва.

Андрійку було 3,5 місяці, коли вони приїхали до столиці на консультацію із найкращими лікарями. Ті підтвердили, що в малого атріовентрикулярна комунікація. Проблема в тому, що серце Андрійка має аномальну будову. Найгірше те, що такий діагноз зазвичай прогресує та викликає інші захворювання, що взагалі ставить під питання життя хлопця.

Тому гаяти не можна було ні хвилинки! Малого одразу ж кладуть до лікарні, а на наступний день призначають операцію. Андрій мужньо пережив 5 годин, впродовж яких йому зашили всі дірочки і повністю прибрали дефект. Після шести днів в реанімації стан стабілізувався. Серце загоювалось швидко, тому сім’ю відпустили додому. Завдяки проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» вдалося забезпечити малюка усім необхідним під час перебування в реанімації.

Лікарі слідкуватимуть за станом Андрія, хоча як вони стверджують, причин хвилюватись більше немає! Ми дуже раді, що він так швидко одужує і сподіваємось, що тепер все буде добре.

Якщо бажаєте подарувати ще котрійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.