Забагато горя на одне дитяче серце

Це неймовірна історія боротьби нашої підопічної Ані Лопатюк.

Синенькі губки і пальчики, важке дихання. Крихітну дівчинку, яка лише напередодні з'явилася на світ, забирають на обстеження. Діагноз шокує - Тетрада Фалло.

У маленькому серденькові одразу чотири вади: клапан легеневої артерії звужений, аорта зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років. Усе тому, що вада інколи запізно себе проявляє, це й той час, коли вчасна діагностика може бути вирішальною.

Та лікарі у Рівдному, де Ані ставлять діагноз, не призначають жодного лікування, окрім медикаментів.

Два тижні дитину спостерігають у пологовому і виписують додому зі словами - переросте.

Однак, вада нікуди не дівається. Аня не може, як інші дітки, бігати, стрибати, навіть швидко йти. Хвороба одразу нагадує про себе задишкою.

Так минає ще якийсь час, аж поки не стається найгірша мить життя Ані: торік у жовтні вона втрачає найріднішу людину - маму. Жінка раптово помирає, а донька від перенесеного стресу починає задихатися.

Бабуся Ганна, яка лишилася Ані за доглядальницю, ухвалює рішення - термінового показати дитину спеціалістам із Національного інституту серцево-судинної кардіохірургії ім.М.М.Амосова, які саме були з візитом у Рівному. Ті одразу спрямовують дитину у Київ - часу зволікати немає, потрібна термінова операція.

За кілька днів ретельних обстежень Аню забирають до операційної. Протягом кількох годин кардіохірурги ювелірно лагодять хворе сердечко, зашиваючи в ньому дірочку. Їм все вдається і дитину переводять в реанімацію, а за три доби - у звичайну палату.

Бабуся Ганна, яка нещодавно в втратила доньку, від щирого серця дякує усім, хто зберіг для неї онуку. Це насамперед лікарі, а також проєкт “Charity Weekend.Здоровий день з Машею Єфросиніною”, завдяки якому Анічку вдалося забезпечити усіма необхідними медикаментами та виробами медичного призначення в операційній та в реанімації.

Вада усунена раз і назавжди. Нині Анічка має абсолютно здорове сердечко. Дівчинка уже вдома. Її життю нарешті нічого не загрожує.

Якщо бажаєте подарувати ще котрійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.