Врятувати Єгорчика

Цього чарівного усміхайка звуть Єгором. Він народився здоровим хлопчиком. Принаймні, у цьому маму запевняли лікарі.

 

Однак за півтора місяці з'ясувалося: вони помилилися, дитя хворе. 

Терапевт на огляді почув шуми в серці. На обстеження Єгорчика відправили у Кропивницький, а звідти - у Київ, до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Там маму шокували діагнозом: дефект міжшлуночкової перетинки. 

Це найбільш поширена вроджена вада серця: трапляється у трьох із тисячі новонароджених. За неї між правими і лівими відділами серця є дірочка, порушується кровообіг. Єдиний вихід врятувати таку дитину – операція.

Хірургічне втручання відбувається за три дні. Довгі шість годин кардіохірурги лагодять хворе сердечко. Все минає добре і вже за добу Єгорчика з реанімації переводять до звичайної палати, а потім виписують. 

Нині він вдома. Операцій більше йому не знадобиться. Сердечко здорове. 

Мама Єгорчика Черкаса від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому синочок був забезпечений усім необхідним в операційній та реанімації! 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора".
Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.