Поява Давида на світ була під питанням

Іванка була на 19 місяці вагітності та з нетерпінням чекала появи на світ свого синочка. Планувала назвати його Давидом.

Але на плановому УЗД лікарі повідомили невтішну новину. У її дитини лівобічна діафрагмальна грижа. На даному етапі хлопчику не можна було нічим допомогти. Якщо залишити плід, наслідки можуть бути будь-якими, або плід може завмерти, або народиться не зовсім здоровим.

Обривати вагітність батьки відмовились та по при все вирішили залишити синочка. Вони вірили в краще і сподівались, що з Давидом все буде добре. 

Лікарі не могли дати точну інформацію до появи малюка на світ, але для забезпечення йому належної допомоги під час народження, маму з рідного села Рівненської області направляють на Інститут педіатрії, акушерства та гінекології міста Києва. Пологи пройшли вдало, хоч і народжувала жінка не сама.

Це було досить небезпечно як для малюка, так і для мами. Через це лікарі зробили кесарів розтин. Дитинку одразу кладуть в реанімацію та протягом двох днів проводять підготовку до операції. На третій день життя хлопчика кладуть на операційний стіл, де йому успішно видаляють грижу. Давиду довелось ще три тижні побути під пильним наглядом лікарів в реанімації, а потім ще тиждень у звичайній палаті. 

На щастя, операція минула, а наслідки дуже-дуже тішать лікарів. Жодних загроз уже немає. Хлопчик з мамою вдома. Звісно їм доведеться регулярно обстежуватись в лікарів ІПАГу, але найстрашніше вже точно позаду. 

Ми дуже раді, що батьки вчасно відреагували та приїхали на пологи туди, де їм змогли допомогти.

А завдяки #charity_chain, спільному проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain  Давид отримав медикаменти та вироби медичної допомоги, тож батьки не хвилювались хоча б за забезпечення ліками.

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або надсилайте благодійне смс зі словом "ЖИВИ" на номер 88000 і ви миттю рятуєте дитяче життя!