Порушення розвитку кишківника Рити

Перша підозра щодо діагнозу дитини у лікарів виникла, ще коли Альона була при надії. За всіма ознаками, у дитинки атрезія дванадцятипалої кишки. Кишківник маляти на УЗД дуже розширений, але встановити точний синдром можна буде тільки після народження.

Рита народжувалась в рідному місті Миколаєві. Її одразу забирають від мами в реанімацію, бо вона мала ознаки досить небезпечної вади. Дівчинку оглянули, зробили рентген і підтвердили, що кишківник дійсно завеликий як для її кількох днів.

Також дівчинка зовсім не засвоювала їжу. Через це їй негайно роблять операцію, адже в інакшому випадку вона просто помре. Дівчинці звужують тонку кишку та впродовж 10 днів вона перебуває під наглядом в реанімації. Як їй не намагались допомогти, нормально їсти дівчинка так і не змогла, отже причина криється ще в чомусь. Знову рентген, щотижневі огляди, аналізи. Єдиний вердикт - ще одна операція.

Приблизно з розривом в 12 днів дівчинка знову потрапляє на операційний стіл. Їй прибирають спайки, які допомагали засвоювати їжу та роблять дренаж дванадцятипалої кишки. Ще два тижні реанімації, але це не допомагало. Стан дівчинки не покращується, тому її направляють негайно в Київ до Інституту педіатрії акушерства та гінекології.

Сім’я Мухіних вирушає до Києва.  Саме тут дівчинці підтверджують діагноз - синдром мегадуоденум, вроджена патологія дванадцятипалої з низкою ускладнень. У дівчинки вона розширена настільки, що перебільшує розміри шлунку. Це й заважає нормалізації перетравлювання. Дівчинці втретє роблять операцію, на якій виконують пластику дванадцятипалої кишки та тонкого кишківника.

Сім’я дуже вдячна #charity_chain, спільному проєкту «Твоя опора» та Gusema Jewerly Charity Chain за медикаменти, що готро були потрібні під час операції та в реанміації.

Зараз маля вже вдома, стан дівчинки задовільний.

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.