Одужати, щоб жити

Амалія народилася здоровою дівчинкою. За версією лікарів. Насправді ж у неї всередині була смертельна вада і кожна хвилина зволікання із постановкою діагнозу могли вартувати їй життя. 

Транспозиція магістральних судин - це так прозвучав діагноз, який дівчинці встановили лише на третій день, зачувши шуми в серці. Рівень кисню на ту мить у її організмі був критично зниженим. 

Транспозиція магістральних судин - вроджена вада. За неї головні судини, які відходять від серця - аорта і стовбур легеневої артерії, переплутані місцями, а кола кровообігу зовсім миж собою не пов'язані.   

Що ж відбувається? 

Бідна на кисень венозна кров із правого передсердя потрапляє у правий шлуночок, звідти - в аорту, яка від нього відходить, далі - у велике коло кровообігу. Оскільки вона оминає легені, то киснем насититися так і не встигає.  У той час, як кров із легень по легеневих венах прямує в ліве передсердя, потім у лівий шлуночок, в легеневу артерію і знову в легені. 

Це стан несумісний з життям і від смерті Амалію  при народженні рятує лише незакрите “овальне віконечко”. Однак, стає зрозуміло - без операція дівчинка не виживе. Тож, із Борисполя її терміново доправляють у Київ, в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова

На десятий день, після низки обстежень, Амалію забирають в операційну. Протягом шести годин кардіохірурги розміщують судинки по місцях, відновлюючи правильний кровообіг. Усе минає успішно. У реанімації крихітка пробула лише трішки більше тижня. 

Нині життю Амалії уже нічого не загрожує. Її сердечко здорове. 

Батьки крихітки від щирого серця дякують лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому Амалія була забезпечена усім необхідним в операційній та реанімації! 

                   Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!