Розплутати клубочок із судин

 

 

 

Це руденьке хлоп'ятко мало не померло, щойно народившись. Владик Чорпіта посинів і почав задихатися, коли мама Наталя хотіла вперше його погодувати. І причина тому - критична вада серця, з якою той з'явився на світ.  

Транспозиція магістральних судин - вроджена вада. За неї головні судини, які відходять від серця - аорта і стовбур легеневої артерії, переплутані місцями. Це, якби руки виросли замість ніг, а ноги - замість рук. 

Отож, що відбувалося у організмі крихітного Владика? Там були два не пов'язані з собою кола кровообігу. Бідна на кисень венозна кров із правого передсердя потрапляла у правий шлуночок, звідти - в аорту, яка від нього відходила, далі - у велике коло кровообігу. Оскільки вона оминала легені, то киснем насититися так і не встигала.  У той час, як кров із легень по легеневих венах прямувала в ліве передсердя, потім у лівий шлуночок, в легеневу артерію і знову в легені. 

Це стан несумісний з життям і від смерті крихітку з такою вадою при народженні рятувало лише незакрите “овальне віконечко”. Однак, щойно воно почало зникати, стан Владика різко погіршився. 

Із Українки його терміново доправляють у Київ, в Інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, де роблять першу операцію. 

За кілька днів Владик вдруге лягає на операційний стіл уже на основне хірургічне втручання. Довгі шість годин кардіохірурги розставляють на місця судини, відновлюючи правильний кровообіг. Попри складність і загрози, все минає добре. 

Два тижні немовля проводить в реанімації, потім ще якийсь час в загальній палаті, а далі - їде додому. Сердечко Владика тепер здорове.

Мама Наталя від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому Владик був забезпечений усім необхідним в операційній та реанімації! 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітні шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

                         

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

 

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!