Шанс для Капітоліни

 

У неї незвичне ім'я - Капітоліна. Однак не лише воно виділяє її з-поміж інших дітей.

 

Капітоліна Водолазьська народилася із вадою серця і пройшла непростий шлях боротьби за життя.

Дефект міжпередсердної перетинки та легенева гіпертензія - це так звучать її діагнози. Між передсердями у Капітоліни є дірочка, через яку кров з лівих відділів закидається в праві, перенавантажуючи їх. Тиск там зростає, страждають одразу серце і легені. Якщо не оперувати, ті вийдуть з ладу і врятувати дитину зможе хіба трансплантація органів. В Україні для діток - це поки вирок. 

 

Недугу у Капітоліни діагностують в три місяці і направляють у Київ, до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Там діагноз підтверджують, кажуть - будуть оперувати, але трішки пізніше. Спершу пацієнтка має підрости. 

За три місяці мама знову привезла донечку на огляд. Одразу після нього Капітоліну забрали в операційну. Хірургічне втручання тривало три години. Саме стільки часу лікарям знадобилося, щоб залатати дірочки у сердечку. 

 

На щастя, операція минула успішно. Капітоліна з мамою уже вдома. У них усе добре. 

 

Мама Людмила від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому її донечка була забезпечений усім необхідним в операційній та реанімації! 

 

Дякуємо, що допомагаєте! 

 

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть "Допомогти"!

                                                       

                                                                    

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!

 

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

 

Давайте рятувати життя разом!