МИЛАНА РАБІН ПРАГНЕ ПРИБОРКАТИ ДЦП. БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР У GASTRONOM.

 

6 січня о 19:00 пройде благодійний вечір, направлений на збір коштів для проходження реабілітаційного курсу Миланки. Загальна сума, яку потребує її сім’я та сама дівчинка, становить 24 000 грн.

Кожен з гостей вечору матиме змогу замовити «благодійне меню від Шефа», яке буде коштувати: 1000 грн, з гостя. Всі кошти будуть перераховані до Благодійного Фонду «Твоя Опора», який допомагає в збереженні здоров’я дівчинки. Для тих, хто хоче допомогти, але не має змоги бути присутнім на вечорі, можна зробити грошовий переказ на рахунок БФ «Твоя Опора» з вказанням мети переказу: «реабілітація Миланки».

Благодійне меню від Шефа:

  • Тар-тар з лосося
  • Салат з печеними овочами та сиром рікота
  • Куряче філе з овочами в вершковому соусі
  • Келих Muscadet Bronnieres, Domaine De la Bronnière
  • Келих Chardonnay California, Lynx

Для бронювання столиків потрібно зателефонувати за номером: 096-096-80-08

Адреса закладу: вул. Володимирська, 61/11

Команда Gastronom food&wine bar, так само, як і гості вечора, зробить свій вклад в збереження здоров’я Миланки. Будьте не байдужими та допомагайте тим, хто цього потребує.

Дані БФ «Твоя Опора» для прямих переказів коштів: http://tvoya-opora.org/donate

ІСТОРІЯ ДІВЧИНКИ.

Води ніяк не відходили, а перейми вже тривали кілька годин. Лікар намагався прослухати сердечко ще не народженої дитини, і не зміг. Тому маму швидко повезли в операційну. Шанси врятувати дитину, що задихалася в маминому животі, були мізерними – Миланку звідти дістають вже без ознак життя. На цьому світі її втримують лише апарати в реанімації, одначе організм на той час уже зазнає непоправного удару: кисневе голодування спровокувало ускладнення з боку серцево-судинної системи, органів дихання і головного мозку. За кілька днів новий удар: білірубін, що раптово підскакує у немовляти, вдруге вражає головний мозок. Із пологового Миланка їде уже із діагнозом, що супроводжуватиме її все життя, – ДЦП.

“Боротися за здоров’я і щастя моєї дівчинки – це сенс мого життя. Я вірю, що колись я побачу її красивою і здоровою жінкою із своїми власними дітками. І вона буде стояти, ходити, говорити всміхатися – це для мене буде найкраща нагорода. І це може бути реальністю, оскільки лікарі та реабілітологи в один голос говорять, якщо продовжувати реабілітації, то дівчинка зможе навіть піти до звичайної школи і бути як всі діти”. Реабілітацій на рік повинно бути не менше 4. Зараз дівчинці необхідно продовжувати лікування, і їй потрібна допомога в оплаті реабілітації. Вартість одного курсу реабілітації становить 24 тис. грн. Миланка дуже перспективна, і тому вона прагне вашої підтримки і віри в те, що буде все добре!