Одне серце - чотири вади

Безтурботна вагітність, нескладні пологи. Ніщо не затьмарило появи на світ маленької україноки Софійки Рінило. Та уже наступного лікарі шокували звісткою: у дівчинки надскладна вада серця - Тетрада Фалло.

За неї у маленькому серденькові проявляються одразу чотири вади: клапан легеневої артерії звужений, аорти зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років. Усе тому, що вада інколи запізно себе проявляє, це той час, коли вчасна діагностика може бути вирішальною.

Десять місяців Софійку наглядають місцеві кардіологи з надією - переросте. Але дива не трапляється і маля везуть у Київ, до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. Після ретельного огляді пацієнтку забирають до операційної. 

Довгі години кардіохірурги лагодять сердечко, яке розміром не більше за горішок. Попри складність втручання, на щастя, все минає успішно. Після тижня в реанімації і ще якогось часу в загальній палаті Софійку виписують додому. 

Нині її життю більше нічого не загрожує. Сердечко здорове. 

Мама Христина від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому дівчинка була забезпечена усім необхідним в операційній та реанімації! 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітні шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

                                     

Або підтримайте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!