Здорове серце для Міланки

На її грудях - рубець. Це слід від складної операції. Міланка Харитонова народилася із вадою серця і без хірургічного втручання не мала жодних шансів подорослішати. 

Дефект міжпередсердної перетинки - це вада, яку діагностують у 8% діток із хворим серцем. За неї між лівим та правим передсердям є дірочка, через яку при скороченні кров змішується. Це перевантажує його роботу і провокує появу серцевої слабкості та легеневу гіпертензію. Єдиний вихід – операція.

Про це родина Міланки довідується, коли їй виповнюється місяць. Під час планового огляду терапевт чує шуми в серці, а на тілі бачить характерний висип. Спершу дівчинці призначають медикаментозне лікування, а коли до Маріуполя приїздять лікарі Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова - Міланку запрошують до Києва на більш серйозне обстеження. 

Батьки не зволікають, одразу їдуть до столиці і не помиляються. 9-місячну дівчинку забирають до операційної. 

Серце доводиться зупиняти. Якийсь час, доки кардіохірурги лагодять крихітний орган, кров замість нього качає апарат штучного кровообігу. На щастя, все минає успішно. Після кількох діб у реанімації Міланку переводять до звичайної палати, а потім виписують. 

Зараз Міланка вдома із люблячими батьками і старшою сестричкою. Її сердечко здорове. 

За порятунок Міланки родина Харитоненків від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому дівчинка була забезпечена усім необхідним в операційній та реанімації! 

Якщо бажаєте ще подарувати якійсь крихітні шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

                                        

Або підтримуйте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!