Його сердечко оперували чотири рази!

У Дмитрика біле волоссячко, великі синя оченята і сердечко, яке його вбиває. Всього лише за один свій перший рік життя хлопчик пережив чотири надскладні операції і не вижив би без нашої допомоги. 

Тотальний аномальний дренаж легеневих вен – ця комбінація із незрозумілих слів перетворила життя ще вчора щасливої родини Івашкевичів на пекло. 

Їхній синочок з'явився на світ із вродженою вадою серця. Усі чотири вени із обох легень у Дмитрика з’єднані в одну, вони не ведуть до лівого передсердя як це має бути, а змішуються із венозною кров’ю. Від того організм не отримує кисню, страждають внутрішні органи. Якийсь час організм ще здатен триматися, але цей час дуже обмежений. Якщо не оперувати – смерть.

 

Одразу після народження, у грудні 2019 року, кардіохірурги Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова уже перекроїли сплетіння крихітних судинок. Це дало дитині шанс жити і ми усі сподівалися, що оперувати більше не доведеться. Однак у травні, під час чергового обстеження, стало зрозуміло: потрібно оперувати знову - тиск у судинках, що йдуть від легень, був зависоким. 

Довгих десять годин кардіохірурги це виправляли. Зупинка серця, апарат штучного кровообігу, надскладне хірургічне втручання. Потім ще тиждень в реанімації і тиждень у звичайній палаті. Дмитрик їде додому. Батьки знову сподіваються, що вже остаточно. Але менш як за місяць стан хлопчика різко погіршується.

 

Дмитрик відмовляється їсти, погано спить, його нудить, дитина стає геть знесиленою. Далі - термінова дорога до Києва, госпіталізація і третя операція: рестеноз колектора легеневих вен. Вона тривала вісім годин і,на жаль, не стала крайньою. За місяць Дмитрик знову опинився на операційному столі.

Десять годин кардіохірурги розширювали вузенькі судинки маляти, аби кров могла рухатися без перешкод.  Це була уже четверта операція, яку вдалося провести з допомогою проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною». Нині Дмитрик вдома. Поки він почувається добре і ми дуже сподіваємося, що так буде і надалі. Принаймні, прогноз лікарів дуже обнадійливий. 

Друзі, дякуємо, що допомагаєте лікарям рятувати життя малюків. 

 

                                                    

 

Щоб підтримати їх у боротьбі із серцевими вадами, тисніть “Допомогти”, або підтримуйте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!