Матвійко має жити!

Іще коли носила Матвійка під серцем, Анастасія Буряк уже знала: народить синочка зі смертельною вадою серця. Попереду їх обох чекає боротьба за життя.

Діагноз Тетрада Фалло її синочку ставлять на 27 тижні вагітності. Лікарі ошелешують: у нього одразу чотири вади. Клапан легеневої артерії звужений, аорта зміщена, правий шлуночок гіпертрофований, а між ним і лівим шлуночком – дірочка, через яку змішується кров. Половина із діточок, народженими із Тетрада Фалло, не доживають і до 5 років. Усе тому, що вада інколи запізно себе проявляє, це й той час, коли вчасна діагностика може бути вирішальною.

Аби врятувати немовля, народжувати Анастасія їде в Київ, у Інститут педіатрії, акушерства та гінекології. Одразу після появи на світ, дитя забирають в реанімацію. Звідти - в Національний інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова. 

Після ретельного обстеження лікарі підтверджують: єдиний шанс вижити - хірургічне втручання. Однак проводити його зарано, бо Матвійко дуже маленький. Майже рік він росте під наглядом спеціалістів, а потім його везуть в операційну. 

Шість годин кардіохірурги лагодять сердечко. Воно зупиняється на цілих 52 хвилини, у цей час кров замість серця качає апарат штучного кровообігу, а лікарі перекроюють хворий орган. На щастя, усе минає успішно. Після двох діб у реанімації і і кількох днів у звичайній палаті Матвійко поїхав додому. 

Нині сердечко хлопчика здорове. Надалі він потребуватиме лише контролю. 

Родина  Матвійка дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» за порятунок!  

Друзі, це і ваша перемога!

                                        

Щоб і надалі підтримувати діток у боротьбі із серцевими вадами, тисніть “Допомогти”, або підтримуйте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!