Звіт за вересень 2020

Благодійні результати вересня

У вересні 2020 року нашим фондом було реалізовано 2 436 651,95 грн. на благодійність. Здебільшого допомогу отримали лікарняні заклади у вигляді медичного обладнання та засобів індивідуального захисту, а також декілька наших підопічних, яким необхідні були чергові реабілітації.

Детальніше:
Інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова отримав допомогу на суму 214 288 грн. Для маленьких пацієнтів з вадами серця ми придбали дороговартісні препарати, без яких їхнє лікування було б неможливим. Мова йде про Кустодіол, Октаплекс, Меронем та інші.

Інститут педіатрії акушерства і гінекології України отримав допомогу на суму 534 843,65 грн. На цю суму було закуплено шприцеві насоси, купу медикаментів та виробів медичного призначення, які необхідні для лікування тяжкохворих діточок, які перебувають у реанімації медзакладу.

Наступні установи отримали допомогу у рамках нашого проекту з протидії COVID-19:

"Київська міська клінічна лікарня №4" отримала допомогу на суму 876565,60 грн. Туди було придбано пульсоксиметр, медичний аспіратор та три монітори пацієнта. Також закуплено вироби медичного призначення, які використовуються під лікування інфікованих коронавірусом.Кіровоградська обласна лікарня отримала новенький апарт штучної вентиляції легень.

Обласна інфекційна клінічна лікарня міста Запоріжжя та "Міська лікарня №7" у Кам’янці отримали медичні аспіратори, у яких зараз є потреба.

Хоружівський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області отримав допомогу у вигляді засобів гігієни (шампуні, мило, зубна паста, зубні щітки), а також фольгований картон, набори кольорових олівців та фарби пальчикові. Все це потрібно для повноцінної реабілітації вихованців закладу. Загальна вартість витрат 21404,70 грн.

Троє підопічних нашого проекту "Адресна допомога" пройшли свої чергові реабілатації на суму 69000,00. Це Софійка, Оля та Марійка.

Результати тішать. Ще раз дякуємо, що допомагаєте разом з нами.
Тисніть кнопку "Допомогти", щоб продовжувати допомагати нашим підопічним.

                                           

Підтримуйте нас у додатку Monobank! Це дуже просто: відкриваєте додаток /розділ «Інші платежі» /Благодійність /обираєте «Твоя опора» і розмір внеску!
Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.
Разом ми рятуємо життя!
Станьте опорою для діточок, яким потрібна допомога, у Monobank.