Три операції на одному серці

Серйозний сконцентрований погляд. Такі нечасто бувають в дітей. У свої вісім років Саша Мізун не по-дитячому дорослий, бо переніс три надважкі операції. Лікарі буквально перекроїли його серце.

Дефект міжшлункової перегородки – це так звучить Сашків діагноз. Вроджена вада серця. Трапляється у трьох діток із тисячі новонароджених. За неї між правими і лівими відділами серця є дірочка, порушується кровообіг. Єдиний вихід врятувати таку дитину – операція. І не одна, а три.

Про те, що сердечко у Саші хворе, батьки дізналися уже після народження. Лікарі на Закарпатті, Саша саме звідти, уже навіть не радили шукати порятунку, бо дитина була заслабка. Та в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова взялися полагодити сердечко маленького пацієнта. Першу операцію Саші зробили, коли йому не було і піврочку.

За три роки хлопчику знову довелося лягти під ніж. Операція Глена – це другий етап. І ось цьогоріч стало зрозуміло – настав час завершального хірургічного втручання.  На нього Саша знову приїхав до Києва. Попри величезні ризики і хвилювання все минуло успішно.

Родина Мізун вкрай незаможна. Мама Оксана на пенсії через інвалідність сина, тато Іван працює різноробочим. Тож, усім необхідним під час операції, а також в реанімації її сина забезпечив проєкт «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною».

Ми бажаємо Саші міцного здоров’я!

І дякуємо нашим благодійникам за те, що допомагаєте рятувати дитячі життя.

Якщо ж Ви теж хочете подарувати надію маленькій дитині із хворим серденьком – тисніть «Допомогти».

І нехай кожна Ваша гривня стане для когось порятунком!