ДІВЧИНКА З ПОЛОВИНКОЮ СЕРЦЯ

Іринці тільки вісім, а вона навіть не уявляє свого життя без ліків. Від народження мала приймати їх щодня, а інакше її хворе сердечко могло просто зупинитися.

Третя дитинка в родині Лоскутів з Донеччини, така бажана дівчинка, народилася із шумами в серці. Їх лікарі почули на першому ж обстеження. Маля разом із мамою Катериною миттю перевели в районну лікарню Краматорська, а потім терміново у Київ – у Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Лише кілька обстежень – УЗД, ЕХО серця – і медики визначилися: без операції дівчинку не врятувати, в неї гіпоплазія лівих відділів серця. Простіше кажучи – один із шлуночків недорозвинувся, а отже не може перекачувати вдосталь крові. Єдиний вихід - розширення аорти. Кілька годин на операційному столі, а потім ще 20 днів Іринка провела в реанімації, перш ніж уперше потрапила додому.

«Кожного дня ми мусили давати їй ліки, щоб підтримати нормальну роботу серця, що півроку возити на обстеження до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Наша донечка росла і лікарі попереджали, що треба буде ще одна операції – на відкритому серці. А на неї потрібні кошти, яких у нас не було. Я безробітня, а чоловік не працює, він на пенсії по догляду за дитиною інвалідом», - розповідає мама Катя.  Тож, каже, мусила звернутися до благодійників.

Завдяки проекту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» дитина була забезпечена усіма потрібними медикаментами. Іринці замінили вражений аортальний клапан на власний – з легеневої артерії. Після 9-годинного хірургічного втручання на відкритому серці дитину перевели до реанімації. Уже через три дні там Іра пішла на поправку, її перевели до звичайної палати, де її стан аж до виписки пильнували лікарі. Нині Іра уже дома, а батьки дякують усім причетним до порятунку їхньої донечки.

Дякуємо і ми нашим благодійникам за те, що допомагаєте рятувати дитячі життя. Якщо ж Ви теж хочете подарувати надію маленькій дитині із хворим серденьком – тисніть «Допомогти».

                                                           

І нехай кожна Ваша гривня стане для когось порятунком!