Здорове серце для Вероніки

На ній немає живого місця. Від світлини, де крихітна Веронічка Піцура лежить в реанімації, шкірою пробігають мурахи: все тіло сколене катетерами, на грудях і ніжках бинти, від яких відходять дроти… Дівчинка народилася одразу із кількома вадами, встигла перенести тяжку операцію і отримала можливість жити повноцінно саме завдяки Вашій підтримці.

Веронічка народилася зовсім крихітною - усього 1750 грамів. Із пологової зали її одразу повезли до реанімації: окрім малесенької ваги лікарі помітили вроджену косорукість та відсутність променевої кістки, а за кілька днів діагностують іще серйозніші вади серця - дефект міжшлуночної перетинки та мітральну недостатність.

Дефектом міжшлуночкової перетинки – це дірочка, через яку кров із правої і лівої половинки серця змішується, циркулюючи неправильно. Найперший прояв недуги – посиніння губок і пальчиків, слабкість і часті застуди. У той час як мітральна недостатність - це порушення функцій мітрального клапана:  лівий шлуночок викидає кров із серця в аорту, деяка частина крові повертається в ліве передсерця, збільшуючи в ньому об'єм крові і тиск, у результаті в судинах легень виникає застій крові.

Настрахавшись діагнозами, батьки ледь не з пологового везуть Веронічку до Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. Після ретельного огляду лікарі не лишають вибору: потрібна термінова операція. За кілька днів дитя уже лежить на в операційній. 

Протягом 5 годин кардіохірурги латають дірочки у серці дівчинки, виправляючи помилку природи. Все минає успішно. Іще тиждень Вероніка проводить в реанімації, потім “переїздить” до звичайної палати, звідки успішно виписується. Її життю більше нічого не загрожує, жодних операцій на серці в подальшому дитя не потребує.

Родина Вероніки дякує проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому дівчинка була забезпечена усіма необхідними медикаментами в реанімації Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. 

Ми бажаємо Вероніці міцного здоров'я! А Вам вкотре пропонуємо фінансово підтримати діток, які боряться із наслідками вроджених вад. 

Клік “Допомогти” - і ще одне маля отримає шанс на одужання!