Батьки відчули недугу малої Домініки

Вагітність мами була бажаною. Батьки дуже хотіли дівчинку, тому коли дізналися стать дитини, були надзвичайно щасливими. Так і з’явилась на світ дитина, з досить незвичайним і дуже гарним ім’ям. 10. 09 2019 р. народилась маленька Домініка.
Пологи були на 40 тижні, в назначений термін, без ускладнень. Лікарі сповістили мамі чудову новину – дівчинка дужа і здорова. В пологовому будинку дівчинку повністю оглянули і батьків заспокоїли, жодних відхилень не спостерігається, тому щаслива сім’я відправилась додому. Але коли дівчинці було 3,5 місяці, мама з татом вирішили відвести дівчинку до лікаря, аби той оглянув малу. Їм підказувало серце, що щось не так. 


В лікарні Ужгорода, так нічого і не сказавши, сім’ю направили до міста Мукачево в спеціалізовану дитячу лікарню. Приїхавши туди, вони познайомилися з лікарем, який також приймає в приватній клініці. Сергій та Анжеліка без роздумів звернулися по допомогу до тієї клініки, вирішивши, що так їх терміново оглянуть і скажуть, що робити. Домініці провели всі необхідні обстеження і виявилось, що батьки турбувались не спроста. У малої дефект міжпередсердної перетинки. В перетинці між правим і лівим передсердям є маленький отвір. Через це можливе неконтрольоване надходження з лівого передсердя в праве та навпаки. Єдиний спосіб вилікувати сердечко Домініки – це хірургічне втручання, завдяки якому можна буде закрити дірочку. 


Пані лікар з приватної клініки домовилась з інститутом Амосова, про обстеження Домініки в кінці січня.27. 01 2020 р. сім’я приїхала до Києва. В інституті Амосова дівчинку обстежили і підтвердили діагноз. Спочатку було вирішено проводити операцію та закривати дірочку оклюдером. Таким чином операція зайняла би мінімальну кількість часу і ніяк би не нашкодила їй. Та провівши деякі обстеження, лікарі виявили, що у дитини немає нижньої стінки, на яку мав би спиратися оклюдер. Тому треба робити оперування власноруч.
Дитині назначили операцію на 29.01. Під час операції, коли лікарі відкрили сердечко, вони зжахнулись. У дівчинки на серці нетипове розміщення вен, ймовірно саме через це робота серця була неповноцінною. В ході операції лікарі закрили перетинку на серці у Домініки. 
Операція допомогла прибрати дефект. Певний час дівчинка дещо тяжко відходила від операції, але зовсім згодом її стан покращився і дівчинку з мамою відпустили додому.
Тож, ми разом з батьками тримаємо кулачки за здоров’я дівчинки, а також дуже раді, що завдяки #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest, Домініка була забезпечена усім необхідним під час того, як вона перебувала в реанімації Амосова.А Завдяки спільному проекту фонду «Твоя опора» та лабораторії «СІНЕВО» дівчинка мала необхідний для операції препарат «Кустодіол».


Пам’ятайте, що дітки найбільш беззахисні серед нас. Вони народжуються на цей світ, аби прожити щасливе життя і бути його частинкою, але вони зовсім не винні в тому, що мають певні хвороби, чи вади. Якщо ви теж бажаєте взяти участь їх порятункові – тисніть на кнопку «Допомогти».