Мама Андрійка все таки вирішила народжувати

Вагітність мами Лесі проходила добре до 22-го тижня. На цьому терміні вона дізналася свій діагноз: центральне передлежання плаценти. З їх рідного селища маму відправили до Одеси на обстеження. Там діагноз підтвердили, а також виявили у дитинки порок серця. Лікарі запропонували мамі зробити видалення дитини і матки, адже шанси на виживання в маляти дуже малі. Попри такі прогнози Леся вирішила народжувати, і хай би там як, боротися за життя своєї майбутньої дитини. 
Такий діагноз дуже небезпечний, як для життя майбутнього хлопчика, так і матері. Головними симптомами є можливі кровотечі, які можуть закінчитись летально. Тому лікарі на 26-му тижні кладуть Лесю на збереження. На 36-ому тижні таки почалась ця небезпечна кровотеча. Жінку одразу ж кладуть до реанімації і роблять терміновий кесарів розтин.
15.01.2019 року з’явився на світ Андрійко. Його вага була 2 700 г, а зріст 48 см. Малого одразу ж забирають від мами до реанімації. Діагноз підтвердився, у нього Тетрада Фалло з гіпоплазією стовбура та гілок легеневої артерії, а також розщеплення верхньої губи та твердого піднебіння. Після двох тижнів перебування в реанімації Андрійка на швидкій переправляють до інституту Амосова, де терміново роблять стенування на серці. Все вдалось, але місяць Андрійко змушений пробути в реанімації. Маля просто не здатне ще самостійно дихати. 


Через місяць їх з мамою виписують додому. Стан сердечка дитинки підтримували медикаментозно, а в лікаря наглядалися кожен місяць. 
В черговий раз, коли Андрія привезли на огляд, то лікар повідомив про необхідність операції. Мама послухала його, Андрійка поклали в лікарню і почали готувати до операції, але в нього раптово стається кровотеча шлунку. Після обстежень у малого виявили виразку шлунку. Тепер операція відкладається, потрібно усунути спершу цю проблему. Довгих 3 тижні всі чекали, коли виразка зарубцюється і можна буде робити операцію. Мати місця собі не заходила, адже з самого народження життя її хлопчика висить на волосині.
 Коли настав день операції, в мами забрали Андрійка з самого ранку. Йому закривали перегородку, виймали стенд, обрізали правий шлуночок і робили пластику серця. На третій день після операції у хлопчика почалась кровотеча, яку було вкрай важко зупинити. Цілий тиждень боролися лікарі за життя Андрійка і все ж їм вдалося зупинити кровотечу. 


Місяць дитина була вимушена лежати в реанімації Амосова, бо останні три тижні у Андрійка був вкрай тяжкий стан. Кровотеч не спостерігалось, але були ускладнення у вигляді набряків. Дихати він також на той час ще самостійно не міг, тому був підключений до апарату штучного дихання.  Загалом він пролежав в реанімації Амосова більше трьох місяців, де він кожен день був на межі смерті і життя, де за кожен його подих мама Леся дякувала Бога. Малий перетерпів увесь тяжкий період лікування і пішов на поправку. Тепер мама з сином вдома. Ми бажаємо їм міцного здоров’я і дуже раді, що тепер з хлопчиком все буде гаразд.
Всі ці три місяці стан Андрія підтримувався завдяки трьом проектам: #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора», Have a Rest - спільному проекту «Твоя опора» та «One by one» та спільному проекту фонду «Твоя опора» і лабораторії «СІНЕВО»

Дякуємо нашим помічникам, які вкотре допомагають рятувати дитячі життя! Вас же просимо приєднуватися. Клік «Допомогти» здатен перетворити і Вас на чарівника.