У маленького Івана дірочка у міжшлуночковій перетинці

Діана народжувала на 39 тижні. Вагітність проходила добре, але пологи тривали дуже довго. Спочатку жінка почала народжувати сама, але в результаті після 14 годин безперервних потуг, жінці так і не вдалось народити сина, через що лікарі зважуються робити кесарів розтин, так як Діана була вже дуже виснажена. На щастя, це ніяк не вплинуло на малюка. І вже дуже скоро плач маленького Івана залунав в пологовому. Він одразу задихав, реанімація йому була не потрібна, тому хлопчика віддали матусі. Це була по-справжньому довгоочікувана зустріч. 


Через два тижні мама з малюком приїхали на огляд. Лікар послухав малечу і почув сильні шуми в області серця дитини. На наступний день Іванові зробили УЗД серця і лікар сповістив матусі шокуючу новину. У її сина – дірочка у серці. Аби підтвердити діагноз та визначити, яким же чином допомогти малому в Хустську лікарню (Закарпатської обл.), де і лежали Діана з Іваном, викликали кардіолога з обласної лікарні. Лікарка рекомендувала їхати на ретельне обстеження в обласну Мукачівську лікарню. Там дитині підтвердили діагноз. У Вані дефект міжшлуночкової перетинки, відкрите овальне віконце. Івана поставили на облік в Хустську лікарню, де  за станом його сердечка лікарі постійно наглядатимуть. 
Ця Хустська лікарня співпрацює з інститутом Амосова. Коли дитині було 3 місяці, мамі Діані сказали, що з Амосова має приїхати лікар і він може оглянути Івана. Мама погодилася миттю. Лікар оглянув малого і швидко повідомив, що робити – треба операція. Мамі з сином назначили зустріч уже в Києві. В кінці січня їх чекатимуть на консультацію.


Тож, ось зовсім нещодавно Діана з Володимиром привезли Івана до Амосова. Тут лікарі порадили одразу залишатися на операцію. Тож батьки не довго радившись, залишись. 
Операція відбулася 29.01 і тривала 3,5 години. Дитині зашивали дірочку на міжшлунковій перегородці і звужували овальне віконце. Іван мужньо переніс операцію і вже за добу його повернули до мами в звичайну палату. Наразі лікарі кажуть, що дитині більше не знадобиться хірургічне втручання, буде потрібен лише огляд лікарів час від часу. 
Батьки Івана дуже вдячні #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest тому, щоїх син був забезпечений усім необхідним під час того, як він перебував в реанімації Амосова.
А Завдяки спільному проекту фонду «Твоя опора» та лабораторії «СІНЕВО» Іван був забезпечений важливим препаратом «Кустодіолом».

Дякуємо нашим помічникам, які вкотре допомагають рятувати дитячі життя!
Вас же просимо приєднуватися. Клік «Допомогти» здатен перетворити і Вас на чарівника.