Три операції не змогли врятувати Тимофія

Тимофій був надзвичайно бажаною дитинкою в сім’ї Руденків. Батьки Анна та Сергій планували синочка цілих 7 років. Коли на останніх місяцях вагітності лікарі поставили діагноз – у дитини ВВС, не було сумнівів у тому, що його мама з татом зроблять усе, аби малий вижив.
Анна народжувала сина самостійно. Одразу після пологів малого перевели в реанімацію, аби перевірити стан сердечка. Все підтвердилося, у Тимофійчика синдром гіпоплазії лівих відділів серця.


Сердечко хлопчика має безліч вад, тому прийнято рішення – перевезти його в Амосова, де спробують допомогти і виправити проблеми. Через 5 днів провели першу операцію Норвуда. Далі тривав довгий період реабілітації. Здоров’я малого було все ще під загрозою, тому потрібна ще одна операція. Її назначають на травень місяць. Малий знову змушений пройти крізь усі ребілітаційні муки. Аж у вересні мати привезла Тимофія на перевірку, але щастя було так далеко. Ситуація тільки ускладнилась. Тепер потрібно було робити зондування. 


13 вересня хлопчик мужньо витримав останню свою операцію, однак його стан був дуже нестабільний. Біля тижня ще билось серце Тимофія та не витримавши навантаження зупинилось. Дуже прикро, що трапляються такі випадки, коли ми не в силах змінити чиюсь долю. Але ми завжди вдячні тим, хто до останнього бореться за життя цих нещасних і невинних малюків. Це їх батьки, лікарі, і цього разу #charityhavearest – спільний проект «Твоя опора» та «Have a Rest», що забезпечив малюка усім необхідним під час перебування в реанімації Амосова.

З поваги до батьків, ми не публікуємо фото хлопчика.