Помітили шуми в сердечку Віталіка

07.08 2019 р малий Віталік з’явився на світ. Він був вже другою дитиною в сім’ї, тому досвідчена мама як ніхто розуміла, наскільки обережною потрібно бути під час вагітності. За весь цей час не було жодних ознак чи причин турбуватися за його здоров’я. Народився він в зазначений термін, але одразу ж після народження лікарі почули шуми в серці.
Провівши необхідні дослідженняу Віталіка було виявлено Вроджену ваду серця. Діагноз - синдром гіпоплазії лівих відділів серця. Лікарі одразу везуть малюка в інститут Амосова, де він перебуває в реанімації та готується до хірургічного втручання.


Батькам не потрібно було хвилюватись за медикаменти, адже завдяки #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest Віталік був забезпечений усім необхідними.


Цілих 10 днів хлопчика готували до операції. Уже 20 серпня лікарі роблять на його крихітному сердечку операцію Норвуда, а через кілька днів виконують зведення грудини.
Попри всі надії і сподівання хлопчика не вдалося врятувати. Через тиждень дитина померла. Його ще не сталий організм не зміг подолати всі складнощі, які спіткали його в перші дні життя. 

З поваги до батьків, ми не публікуємо фото хлопчика.