«Буду народжувати»

На 18 тижні вагітності дитинці, яку виношувала Юлія поставили страшний діагноз. Їй повідомили, що у плода складна ВВС: гіпопластичного синдрому лівих відділів фіброеластоз ЛШ, реструктивне овальне вікно. Коротше кажучи, будучи ще в животику у малого виявили вади серця, що свідчили про недорозвинений лівий шлуночок. Що до другої частини діагнозу – це проблеми із сполученням між передсердями.


Лікарі радили матері перервати вагітність, адже це могло загрожувати і її життю. Але батьки дуже хотіли цю дитинку. Так само чекав на появу братика і чотирирічний син подружжя – Матвій. Розуміючи всі ризики мама з рідних Чернівців їде до Києва і завчасно лягає на збереження до ІПАГу. 
Пологи були вчасні, фізіологічні. 26 грудня 2019 року маленький Чобука Єлисей Васильович з’явився на світ.На 38 тижні дитина народилася з вагою 3280 та 53 см зросту. Одразу дитину відправили до реанімації, а вже звідти екстрено повезли до інституту Амосова. Мама мусила залишитись ще трохи часу в  ІПАГові, тому з малим поїхав татко. Через два дні після народження хлопчик вже опиняється на хірургічному столі. Зволікати було ніколи!


Операція тривала 10 годин. Завдяки спільному проекту «Твоя опора» та Лабараторії «Сінево» Єлисей був негайно забезпечений препаратом «Кустодіол», який надзвичайно необхідний в процесі проведення таких операції. 


Дитя знаходилося в стабільному тяжкому стані досить, довгий час в реанімації. Йому потрібні були медикаменти та вироби медичного призначення, що завдяки  #charityhavearest (спільний проект «Твоя опора» та «HaveARest») вдалося забезпечити. Але все це позаду наразі він вже вдома.
Єлисей дуже сильний і має велику жагу до життя. Недарма батьки назвали його таким ім’ям, що означає «врятований Богом». Ми  віримо, що з хлопчиком все буде гаразд і він матиме повноцінне життя.