Дмитро буде жити!

Дмитро Івашкевич - вже друга дитинка в сім'ї Ольги та Юрія. Його старший братик дуже чекав на появу малого. Сім'я була надзвичайно щасливою, адже і вагітність проходила добре, і малий Дмитрик народився дужим хлопчиком. Але уже через два дні після народження у Тернопільському пологовому будинку лікар почув шуми в серці хлопчика. Було вирішено - їхати в Рівненську обласну. Після низки обстежень малого негайно відправляють в столичний інститут Амосова, адже тільки там можуть поставити точний діагноз. 
На сьомий день життя малому поставили страшний діагноз: тотально-аномальний дренаж легеневих вен. Лікарі сказали, що хлопчику потрібно зробити КТ, але для цього він дуже маленький. Необхідно дочекатись хоча б місяць, коли хлопчик підросте та зміцніє. Так і поїхали батьки з Дмитром додому, щоб дуже скоро повернутись.


Не дочекавшись два дні до назначеної дати поїздки до Києва, у Дмитра стається напад апное: повна зупинка дихання. Дитинка одразу посиніла і не було жодних ознак життя. На щастя, тато Юрій не розгубився. Попри паніку та страх він почав самостійно реанімувати сина, робивши крихітці штучне дихання і масаж серця. Аж до приїзду швидкої тато намагався врятувати сина. 

Швидка відвезла хлопчика в Тернопільську лікарню, де лікарі лише розвели руками. Не знаючи, що робити Дмитра разом з татком перенаправляють в Амосова.  Майже на під'їзді напад повторюється. В швидкій хлопчика підключають до апарату штучного дихання. 


Потім - реанімація, через добу роблять операцію, за якої Дмитру корегують легеневі судини і тяжкий період реабілітації  Тепер нічого не заважає йому дихати. Операція пройшла успішно. Ще тільки тиждень Дмитро був підключений до апарату штучного дихання, але зовсім скоро він почав самостійно дихати і навіть їсти.  

Хлопчику довелось ще три тижні пролежати в реанімації. Тепер всі кошмари Юрія та Ольги позаду. Вони вже вдома. Лікарі кажуть, що більше операцій дитині не знадобиться, адже було зроблено все для того, щоб Дмитро міг жити повноцінним життям. 


Що пережили батьки за цей час важко навіть уявити. Їм нічого хвилюватися Завдяки #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора»  і «Have a Rest» хлопчик був забезпечений всім необхідним під час перебування в реанімації. 


Також мама з татом дуже вдячні спільному проекту «Твоя опора» та Лабараторії «Сінево» за те, що забезпечили препаратом «Кустодіолом», що використовувався під час операції.