COVID-19: об’єднатися, аби вижити

Звіт про закупівлю апаратів ШВЛ, реанімаційного обладнання, захисних костюмів та інших витратних матеріалів для лікарень

2020 рік був просто шаленим для кожного з нас. Ми не могли стояти осторонь глобальної проблеми з Covid-19, тому було прийнято стратегічно важливе рішення підтримати медичні заклади в боротьбі з пандемією. Тому ми створили проєкт "COVID-19: об’єднатися, аби вижити" і він став унікальним для України кейсом. Адже ще нікому, за часів незалежної України, не вдавалося зібрати 72,5 млн.грн. на допомогу лікарням в рамках партнерства з бізнесом.

Наші партнери та меценати дуже швидко відреагували на ініціативу і приклали максимум зусиль задля її реалізації. ШВЛи, обладнання, захисні костюми і це далеко не весь список. Ми намагалися зосередити свою увагу на тому, аби дати можливість лікарям робити свою роботу. Боротьба з Covid-19 триває і досі. Завдяки спільним зусиллям, повільно але таки успішно вдається зменшити ризики захворювання медпрацівників та полегшити перебіг хвороби пацієнтів. 

З 16 березня, завдяки нашим партнерам та донорам 

ми допомагаємо лікарням в різних регіонах України