Charity Weekend про ЦЕ!

Вперше, 23-го лютого, Charity Weekend з Машею Єфросиніною розповів про ЦЕ!

 

У залі зібралася 1000 гостей, які прийшли, аби дізнатися усе про сексуальне виховання дітей. На сцені виступали дві спікерки, які розкривали різні сторони цього питання.

 

Секс-педагог Юлія Ярмоленко розповіла, коли треба починати говорити з дітьми про секс та що робити, якщо вони не ставлять запитань. Також Юлія розказала про найпоширеніші помилки, яких припускаються батьки, відповідаючи на питання дітей про любов, пологи та секс.

 

Засновниця освітнього проекту про захист дітей від сексуального насильства “Stop sexтинг” Анастасія Дьякова розказала все про “секстинг”, “грумінг”, “сексторшен”, а також про ті ризики, які можуть чекати на ваших дітей у сучасних соціальних мережах і чому ви маєте запитувати дозволу у своїх синів та доньок на публікацію фото з ними!

Маша Єфросиніна виступила модератором заходу, ставила питання спікеркам та ділилася власним досвідом.

 

 

“Завдяки кожному гостю, який прийшов до нас, щоб провести час з користю, вдалося зібрати 265 000 гривень! Ці кошти буде спрямовано на придбання оксигенатори, що служать “легенями” під час операцій для дітей. Вони будуть використані для малечі у Національному інституті Амосова.” - розповідає засновниця благодійного фонду “Твоя опора” Валерія Татарчук.

 

Поки дорослі у залі слухали корисну інформацію від спікерок, у дитячій кімнаті були ігри та веселощі від Звездопад сказок.

Хочемо подякувати нашим партнерам: