Ілона бореться з раком

 

UPD: на жаль, попри старання лікарів та благодійників, дівчинку врятувати не вдалось. Співчуваємо втраті батьків до щему у серці.

Любить позувати перед камерою, мріє стати відомою телеведучою та вже навчилася інтерв’ювати… лікарів. Ілоні Крук 13-ть, вона з Тернопільщини, і за останні кілька років, аби жити, мусила перенести кілька тяжких операцій та навіть хіміотерапію.


Усе почалося з літа 2018-го. Ілона, займаючись танцями, раптом відчула різкий біль у нозі. Мама відвела доньку до лікаря, призначили мазі. Але терапія не допомогла, дівчинку відправили на рентген. Він і відкрив очі на страшну недугу – остеогенну саркому. Простіше кажучи – це рак кістки. Щоб його здолати, Ілона пройшла курс із 16-ти хіміотерапій, потому була операція із заміни суглобу, видалення метастазів із легень. Здавалося, хворобу здолано і по-трохи почала повертатися до звичного життя, однак чергове обстеження знову вибило землю з-під ніг - хвороба уразила серце.


Дівчинку з мамою екстрено везуть із Тернополя до Києва – в Інститут серцево-судинної кардіохірургії ім.А.А. мосова. Для операції просять дістати Кустодіол, препарат без якого будь-які хірургічні маніпуляції на відкритому серці неможливі. Він «консервує» серце на мить операції і коштує 4 тисячі гривень, але й ця сума для мами Ілони, яка звільнилася з роботи, щоб доглядати за хворою донькою, видається майже нереальна.
Аби не лишити дівчинку, яка мужньо бореться за своє життя, всі необхідні ліки та вироби медичного призначення, що необхідні в реанімації  ми змогли придбати завдяки проекту #charityhavearest спільного «Твоя опора» та Have a Rest.


А завдяки Лабораторії «СІНЕВО» допомогли дівчинці препаратом «Кустодіол» на операцію. 
Ілону оперують, видаляють метастаз у серці та замінюють клапан, який той пошкодив.
Дякуємо усім, хто долучився до допомоги Ілоні Крук.


І хоча попереду у неї ще не один бій, ми віримо, ця сильна дівчинка отримає перемогу. А Вас вкотре просимо тиснути «Допомогти», або надсилати СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай кожна дитинка отримає шанс на життя.