БЕЗ ГРОШЕЙ НЕ ПРИХОДЬ

Аналізи, крапельниці і нескінченні огляди. Все своє життя 11-річна Настя Івасько провела у лікарнях. Підвищена температура у дівчинки трималася тижнями, а інколи вона навіть задихалася. Та коли лікарі з’ясували причину, через брак грошей дівчинці у допомозі відмовили. 

Астма – такий діагноз якось ставлять дитині і вона живе з ним аж до 9 років. І лише коли мама Тетяна веде Настю на УЗД, там виявляють шуми в серці і зрештою – вроджену ваду.
Налякана мама одразу везе дитину до Одеси, вони із обласні, просить прооперувати. 

Та їм виставляють рахунок у кількадесят тисяч гривень. Взяти їх родині Івасько не було звідки – мама і тато пенсіонери, Настя пізня донечка, а крім неї у батьків іще п’ятеро дітей. Та на це ніхто не зважає. ТРИЧІ без грошей рятувати життя Насті в Одесі відмовляються.

Вкрай зневірившись, Тетяна хапає доньку і везе її до Києва, в Інститут серцево-судинної кардіохірургії ім. М.М.Амосова. Жінка вирішує буквально на колінах благати прооперувати дитину. Та цього робити не доводиться, лікарі без жодних питань, обстеживши Настю, погоджуються на операцію. 

Операція проводилась на відкритому серці: маленькі дірочки на судинках серця кардіохірурги залатали, а ще зробили спеціальне розщеплення, щоб дівчинка більше не задихалась. Усе минуло успішно і за два з половиною тижні в реанімації Настя поїхала додому. В реанімації, до речі, безоплатно дівчинка також була забезпечена усіма необхідними ліками і медичними виробами. Це стало можливим завдяки #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest

Батьки Насті і ми дякуємо усім, хто долучився до порятунку дівчинки. Ця дивовижна історія вкотре доводить – творити дива просто, варто лише захотіти!
Тож тисніть «Допомогти», або надсилайте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай кожна дитина отримає шанс на одужання.