Миколка шукає маму

Блідий і худий. Страшно сказати, але у свої майже три рочки Миколка важить усього 5 800 грамів!!! У нього сині губи і пальчики, він важко дихає і постійно хворіє. Це все прояви вади, яка ледь не обірвала маленьке життя. 

Ми не можемо розкривати деталей життя Миколки – він вихованець дитячого будинку на Закарпатті. Народився і весь час жив із вадою серця – дефектом міжшлуночкової перетинки. Іншими словами - це дірочка, через яку кров із правої і лівої половинки серця змішується, і циркулює неправильно. Єдиний спосіб врятувати таких пацієнтів – операція. 

Саме для хірургічного втручання восени Миколку до Інституту серцево-судинної кардіохірургії і привезла вихователька. Після ретельного огляду лікарі забрали дитя до операційної. Протягом трьох годин кардіохірурги латали маленьке сердечко, усуваючи ваду. На щастя, усе минуло успішно.
 
Якийсь час Миколка іще провів у реанімації, де завдяки  #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest,  був забезпечений усіма необхідними ліками і виробами медичного призначення. Зараз же він уже повернувся до свого дитячого будинку.

Нині життю Миколки уже нічого не загрожує. Звісно, він ще якийсь час буде перебувати під наглядом кардіологів, але більше оперуватися йому не доведеться. 

Ми дякуємо усім, хто долучився до порятунку цього хлопчика. 
Щиро віримо, що разом із здоровим серденьком у Миколки тепер з’явиться і шанс знайти люблячу родину. Адже він так хоче мати маму.

Якщо Ви теж хочете долучитися до порятунку діток від смертельних вад, тисніть «Допомогти», або відправляйте СМС на із текстом «ЖИВИ» на номер 88 000. Ми здатні на більше, коли разом і коли нашим серцем керує добро.