Врятоване серце Біянки

Знайомтеся, цю крихітку звуть Біянка Змикало. Їй чотири місяці. І вона живе завдяки вам. 
Біянка  дуже бажане дитя, адже тато з мамою на її появу чекали довгих вісім років. Щойно дізналися, що вагітні, одразу пішли по лікарях. УЗД, аналізи, планові огляди… Усе, аби пересвідчитися – донечка здорова і їй нічого не загрожує. Медики схвально кивали. А потім були вони… пологи. 
Від самої згадки про родзалу у Марії, так звуть маму Біянки, стигне кров. Вісім годин мук і розуміння, що дитина – не дихає! Біянка тоді наполохала всіх, та, на щастя, після реанімаційних заходів, подих таки зробила. Дівчинку, яку мали би належно обстежити,  за кілька днів виписали додому і лише на плановому огляді у педіатра стало зрозуміло: її життя висить на волосині: дитину вбиває вроджена вада серця. 


У Закарпатті, звідки Біянка родом, братися за такий складний випадок не ризикнули, сказали їхати до Києва. Так дівчинка і опинилася в одному з найкращих закладів країни, де рятують дитячі серця – Інституті серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова. 


Там, зрозумівши усю складність, зволікати не стали. Довгих 12 годин кардіохірурги перекроювали крихітний орган, але так і не змогли виправити помилку природи, тому після ночі в реанімації операцію довелося продовжувати. На щастя, вона минула добре. 


Біянка в реанімації пробула доволі довгий час і весь цей період дорогими медикаментами, які потрібні були їй щодня, дитя було забезпечене завдяки #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest. Наразі дівча вже вдома і ми бажаємо маленькій Біянці швиденько окріпнути і  набратися сил. 


А вас, наші добрі чарівники, просимо тиснути «Допомогти», або надсилати СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88000, аби ще більше крихіток отримували шанс на життя.