ЗАКРОЇТИ ХВОРЕ СЕРДЕЧКО ГАННУСІ

Любить картаті сорочки й зачіски-гульки, гарно малює, а коли виросте, хоче стати поліцейською. Ганнусі Шубіній 9 років і з перших днів дівчинка мусить боротися за життя.

«Коли завагітніла, я навіть нігті фарбувати перестала, боялася нашкодити донечці. Як слід харчувалася, пила вітаміни, не пропускала походів до лікаря», - згадує мама Яна. Про те, що її крихітка хвора вона дізналася наступного дня після пологів, - «Лікарі почули шуми в серці, направили нас до кардіоцентру Донецька. Там у Ганнусі діагностували аномалію Ебштейна».

Це рідкісна вроджена вада серця. Медикаментозному лікуванню не піддається, зарадити може тільки хірургічне втручання. Їх знадобилося кілька: на 5-й день після народження, у 10-ть місяців і от тепер – у 9-ть років Ганнусю прооперували в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова. У реанімації їй вводили дороговартісні препарати. Заплатити за них родина, яка виховує ще й меншу донечку, змоги не мала (батько працює будівельником, мама в декретній відпустці).

Лікування повністю оплатив #charityhavearest, спільний проект «Твоя опора» та Have a Rest.

Рідні Ганнусі дякують благодійникам за допомогу, а лікарі кажуть: після цієї операції дівчинка зможе повноцінно жити наступні 15-20 років. Потому останній етап лікування – пересадка серця.