Співробітники Альфа-Банку Україна передали Інституту Амосова життєво необхідне медичне обладнання на суму 633 тисячі гривень

 

 

09 жовтня 2019 року Іван Світек, Генеральний менеджер ради банківської групи Альфа-Банку, передав Національному інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова гастроскоп, медичний аспіратор, хірургічний кабель та кабелі пацієнта. Обладнання було придбано на кошти, які зібрали співробітники Альфа-Банку Україна в рамках програми корпоративного соціального волонтерства. Вже третій рік поспіль співробітники допомогають підопічним благодійного фонду «Твоя опора».

Цього разу відділення Інституту Амосова поповнилося новеньким гастроскопом, який дозволить під час лікування дітей з вродженими вадами серця уникнути тяжких ускладнень збоку шлунково-кишкового тракту. Даний апарат використовують як перед операцією, так і в післяопераційний період, щоб запобігти виникнення кровотечі і у разі її виявлення -  оперативно зупинити.

Також медичний арсенал поповнився аспіратором, який очищує дихальні шляхи під час операції та 6 кабелями, які дозволять підключати тимчасові штучні водії ритму серця до прооперованої дитинки та захистять серце від зупинки.

Висловлюємо найщирішу подяку усім співробітникам Альфа-Банку Україна за неоціненний вклад у благодійність. Завдяки вашій підтримці, тяжкохворі дітки отримають якісне обстеження і як результат успішне лікування.