Мамин Горобчик

 

           Мама називає його своїм «горобчиком».  Матвійко Пахолко має світле волоссячко, блакитні очі та смертельну ваду серця. Йому потрібна операція, інакше хлопчикові – не жити.

             Він народився на 38 тижні маминої вагітності – вагою у 2500 грамів та довжиною у 37 сантиметрів.  Це був кесарів розтин, адже Матвійко у животі лежав неправильно. Одразу після появи на світ лікарі  з’ясувалося - у дитини аномальний дренаж легеневих вен. Як ваду пропустили на численних УЗД під час вагітності – загадка.

             Аномальний дренаж легеневих вен - це вроджена аномалія, яка характеризується тим, що одна або більше легеневих вен дренуються не в ліве передсердя, як у нормі, а в системну вену чи праве передсердя. Від того порушується кровообіг. Це та ваду, яку потрібно дуже швидко виправляти.

            Кардіохірурги в Інституті серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова призначають дату операцію. Матвійка готують до неї, але в день хірургічного втручання у хлопчика проявляється інфекція. Оперувати у такому стані не можна. Усе доводиться відкласти. Матвійко потрапляє до реанімації.

              Аби стабілізувати стан дитини, йому щодня вводять дороговартісні ліки.  Мама Наталя купити їх не може, адже окрім Матвія має ще старшу донечку. Та поки, завдяки  #charityhavearest , спільному проекту «Твоя опора» та Have A Rest, дитя забезпечене усім необхідним. Родина Пахолко від щирого серця вдячна помічникам, завдяки підтримці яких хлопчик має шанс боротися.

              Щойно інфекцію в організмі Матвійка вдасться здолати, кардіохірурги повторно призначать операцію. 

Тисніть , або надсилайте СМС зі словом ЖИВИ на номер 88 000. Давайте підтримаємо крихітку у його боротьбі за життя.