Здорове сердечко у подарунок

 

Руки, груди, ба навіть обличчя – у йодові. Тіло увішане катетерами та трубочками.  Софійці Гергель нещодавно виповнилося три роки, а вона вже мусить боротися, аби вижити.

Із перших місяців, коли ще була в маминому животику, дівчинка змусила хвилюватися чи не всю родину. Адже в першому триместрі – через загрозу викидня – маму Ольгу поклали на збереження. Тоді минулося. Софійка народилася цілком здоровою, рум’янощокою, завважки чотири кілограми.

Та уже за кілька років дівчинка різко почала втрачати апетит, вагу, постійно  недужала. На медогляді лікар ошелешив батьків страшним діагнозом – у донечки більш за все вада серце. Із Закарпаття її терміново направили до Києва – в Інститут серцево-судинної хірургії ім.М.М. Амосова.

Комп’ютерна томограма, зондування, ультразвукове обстеження та ще десятки аналізів і процедур. Вердикт лікарів – мітральна недостатність. Це різновид вади серця за якого порушується кровообіг. Вихід – операція. Та для її проведення, а саме: на медикаменти і витратні матеріали для реанімації, де дитина мала перебувати значний проміжок часу, потрібні були чималі кошти. Грошей у мами й тата Софійки, які виховують ще й старшу донечку і заробляють не більше семи тисяч гривень на місяць – не було.

Та завдяки  #charityhavearest , спільному проекту «Твоя опора» та Have A Rest, Софійку двічі успішно прооперували. Нині дівчинка на реабілітації, її забезпечили всім необхідним: #charityhavearest медикаментами, а батьки та сестричка – доглядом та любов’ю.

Ми бажаємо Софійці міцного здоров’я і вкотре хочемо нагадати, що щодня на цей світ з’являються кілька діточок із вадами, яким дуже потрібна наша з Вами допомога.

Тож, тисніть , або надсилайте СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88000.

Давайте разом подаруємо крихіткам шанс!