Швидка допомога для Боді

«У нас все буде добре, ми все здолаємо!», - ці слова як мантру раз за разом в реанімації ІПАГу повторює молода мама Жанна. І напошепки додає: «Ти тільки тримайся…». Її синочок, Богданчик Кирильченко, у цей час під’єднаний до апаратів життєзабезпечення. Від вигляду його обколених уколами і катетерами ручок та ніжок на очі навертаються сльози. Але лише так він має шанс вижити, бо народився із несумісною із життям вадою.

Артезія прямої кишки – вроджена і рідкісна вада. За неї місці, де мав би бути анальний отвір, відсутнє. Дитя не здатне спорожнюватися, а оскільки їжа постійно надходить, то рух відбувається у зворотному напрямку. Єдиний шанс врятувати немовля – термінова і складна операція.

Довгих чотири роки – саме стільки часу Жанна і Денис чекали на свого первістка. Коли довідалися про те, що нарешті стануть батьками – стрибали до стелі. Вагітність була безпроблемною, всі аналізи підтверджували – під серцем у Жанни здорове дитя. Аж доки на 32 тижні вагітності на черговому УЗД лікар ошелешив – у клубочка під її серцем вада тонкого кишківника.

Уже наступного дня із Білої Церкви Жанна помчала до Києва, вона сподівалася - в ІПАГові скажуть, що лікар помилився. Одначе діагноз підтверджується. А за два тижні, коли Богданчик з’являється на світ, стає зрозуміло – усе складніше, аніж підозрювали, у дитинки немає ануса.

Саме тому із пологової зали немовля одразу потрапляє до реанімації, а наступного дня Богданчик уже лежить на операційному столі. Аби відновити роботу кишківника, йому ставлять стому. Перша у його житті операція минає успішно, згодом на нього чекає ще дві – пластика сфінктера та закриття стоми. 

ІПАГ – заклад, де рятують діток із найважчими патологіями з усієї України, критично недофінансований, цьогоріч із бюджету одержав лише 16% від потреби, тому батькам доводиться самотужки купувати ліки і витратні матеріали для своїх діток. На жаль, знайти кількадесят тисяч гривень, від яких залежало життя малюка, батьки Богданчика Кирильченка не могли. Саме тому всіма необхідними для порятунку ліками і витратними матеріалами його забезпечив   #charityhavearest , спільний проект «Твоя опора» та Have A Rest.

Після місяця перебування в реанімації, Богданчика уже перевели до відділення хірургії. Невдовзі на нього чекають іще дві операції і ми щиро віримо, що вони минуть так само успішно. А поки просимо вас тиснути або відправляти СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000, аби і надалі забезпечувати дитя усім необхідним!