Порятунок для Лєри

Над її голівкою, у куточку ліжка, дві іконочки – св. Аліпії та образ її святої. Мама поставила їх поряд з апаратами життєзабезпечення, аби оберігали донечку. Лєрочка Чередніченко народилася із вадою і вже місяць в реанімації ІПАГу відчайдушно бореться за життя. 

Усі дев’ять місяців вагітності лікарі запевняли Оксану і Сергія у тому, що донечка народиться здоровою. Численні обстеження і аналізи не у тому лишали жодного сумніву. Одначе реальність вибиває землю у батьків з-під ніг: ще в операційній стає зрозуміло – у Лєрочки немає ануса.

Аноректальна атрезія – це вроджена відсутність анального отвору. Вада виникає внаслідок порушення нормального формування ануса з аномальним його розміщенням або дуже маленькими розмірами. Аноректальна артезія провокує повну або часткову непрохідність кишківника, дитя не може засвоювати їжу. Вада несумісна із життям і єдина можливість порятунку – складна операція із пластики ануса. 

Лєрочка, на щастя, потрапила в хороші руки. Спеціалісти ІПАГу не вперше рятують діток з подібними вадами. Тож за кілька днів з реанімації дитя забрали до операційної, де провели першу, підготовчу, операцію. Зовсім скоро на крихітку чекає основне хірургічне втручання, а після нього уже здорову дівчинку відпустять додому.

Батьки мріють про безтурботне, здорове та щасливе майбутнє для своєї донечки. І воно можливе насамперед завдяки #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have a Rest, у рамках якого крихітку вдалося забезпечити усіма необхідними медикаментами і витратними матеріалами.

Родина Чередніченко дякує усім причетним за допомогу. Ми ж закликаємо тиснути , або відправляти СМС зі словом «ЖИВИ» на номер 88 000. І нехай кожен малюк отримає шанс на щасливе і здорове дитинство.